MYLAQ My Water Sticker Atomówki

MYLAQ My Water Sticker Atomówki

13,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Masz już dość nieciekawych stylizacji hybrydowych? Chcesz, by Twoje paznokcie zdobiły modne motywy oraz oryginalne wzory?

Co powiesz na Atomówki? Naklejki przedstawiające kreskówkę z lat 90 to coś, co wyróżni Cię z tłumu! 3 przebojowe bohaterki z supermocą szybko stworzą niebanalne zdobienia, przekonaj się sama!

Wystarczy wyciąć naklejkę, zwilżyć ją wodą i nałożyć na płytkę – wyjątkowy manicure gotowy w krótką chwilę!

Naklejki z Atomówkami – nie zastanawiaj się i sięgnij po unikalne motywy!  

Zastosowanie:

1. Wycinamy całą naklejkę lub wybrany fragment.

2. Moczymy w wodzie do czasu aż folia odklei się od arkusza.

3. Używając sondy lub drewnianego patyczka aplikujemy na paznokieć stroną niezadrukowaną.

4. Zabezpieczamy stylizację za pomocą My Top lub My Top Dry i utwardzamy.

4. Wacikiem lub gąbeczką wygładź powierzchnię naklejki (pod naklejką nie może być pęcherzyków powietrza ani wody)

5. Po osuszeniu naklejki należy nałożyć warstwę My Top, następnie utwardzić w lampie LED.  

 

Należy pamiętać, iż naklejki typu kalkomania nie mają kleju, więc po osuszaniu należy je zabezpieczyć lakierem, inaczej nie będą się trzymać płytki paznokcia!

  • Sprzedawca będący Administratorem zbiera i przetwarza podane dobrowolnie przez Klienta dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności. Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu Internetowego są używane pliki "cookies" niezbędne do jego działania. Sprzedawca będący Administratorem zbiera i przetwarza podane dobrowolnie przez Klienta dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności. Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu Internetowego są używane pliki "cookies" niezbędne do jego działania.
  • Ceny Towarów zawierają VAT. Wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych Towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od ich wagi. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, za pobraniem lub elektronicznie. Termin płatności 14 dni od daty złożenia Zamówienia. Ceny Towarów zawierają VAT. Wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych Towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od ich wagi. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, za pobraniem lub elektronicznie. Termin płatności 14 dni od daty złożenia Zamówienia.
  • Dostawa Towarów za pośrednictwem firmy DPD na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na adres wskazany przez Klienta lub odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.  Termin dostawy Towaru 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Czas dostawy 1-2 dni robocze od nadania. Darmowa dostawa od 250 zł. 
Dostawa Towarów za pośrednictwem firmy DPD na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na adres wskazany przez Klienta lub odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Termin dostawy Towaru 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Czas dostawy 1-2 dni robocze od nadania. Darmowa dostawa od 250 zł.
  • Towary mogą posiadać gwarancję producenta, Sprzedawcy lub importera. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad i odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za ewentualne wady Towaru. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni. Towary mogą posiadać gwarancję producenta, Sprzedawcy lub importera. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad i odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za ewentualne wady Towaru. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.
  • Klient będący Konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni.  Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Klient będący Konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.

8 innych produktów w tej samej kategorii: